EVENTS

Historik ve sempatik bir mekânda tadabileceğiniz en güzel tatlılar için her gün büyük hazırlıklar peşindeyiz. Adını bildiğiniz bilmediğiniz, lezzetinden şüphe etmeyeceğiniz, tazeliğine her daim güvenebileceğiniz birçok seçenek sunuyoruz. Her gün kendimize soruyoruz, yemek istediğimiz lezzetleri mi sunuyoruz? Evet, kendi yemeyeceğimiz hiçbir şeyi size de ikram etmiyoruz.

Pasta ustalarımız her gün özenle özel tariflerini uyguluyor. En uygun saklama koşullarını sağlıyor ve çok bekletmeden, en lezzetli hali, en güzel sunumu ile masanıza getiriyoruz.

Kaleiçi Marina Boutique Hotel& Restaurant’ın büyük bir resim olduğunu düşünün, biz bu büyük resme uygun olan hizmete kendimizi adıyoruz. Akdeniz’in muhteşem manzarasına, bu güzelliği aratmayacak lezzetler ile eşlik ediyoruz. En lezzetli tariflerimizi büyük bir keyifle, samimiyet ve içtenlikle sizlere sunuyoruz.

“Orada bir Kaleiçi Marina vardı”, dediğinizde, yıllarca orada hep var olmak ve iyi hatırlanmak istiyoruz. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar konforlu ve özel hissedeceğiniz kadar özenli bir mekânı hayatınıza dâhil etmenizi, kalbinize dost bilmenizi istiyoruz.

Tüm hakları Kaleiçi Marina’ya aittir,
izinsiz kullanılamaz

© 2019

Tasarım Ajansweb